+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Gama zapachów

Wyróżnij swoją markę na tle konkurencji

Odpowiedni zapach może wyróżnić Cię na tle konkurencji, stworzyć inspirującą atmosferę i zwiększyć zaangażowanie w Twoją markę. Ambius Premium Scenting oferuje szeroką gamę zapachów i współpracuje z Tobą, by wybrać zapach, który najlepiej odzwierciedla Twoją markę.

Jak wybrać odpowiedni zapach do swojej przestrzeni

Wybór zapachu nie jest przede wszystkim kwestią upodobań, ale tego, co najlepiej pasuje do Twojej marki, Twoich celów i doświadczeń klienta, które chcesz stworzyć.
 
Nasz katalog zawiera wiele zapachów, opisanych różnymi przymiotnikami, tak abyś mógł znaleźć te, które najlepiej odzwierciedlają Twoją markę. Kiedy już wybierzesz kilka zapachów, zadzwoń do nas, a my możemy umówić się na demonstrację zapachu podczas wizyty, abyś mógł doświadczyć prawdziwego efektu tego zapachu. Możesz również omówić osobowość swojej marki z naszym ekspertem ds. zapachów i znaleźć najbardziej odpowiedni zapach, który będzie pasował do Twojej marki.

Nasze świeże zapachy inspirowane są światem przyrody, tworzą dzięki temu orzeźwiającą, organiczną atmosferę.

Nasze świeże, wodne zapachy inspirowane są światem przyrody, tworzą dzięki temu orzeźwiającą, organiczną atmosferę.

Energetyczne, rześkie i czyste zapachy idealne do kasyn, centrów fitness i miejsc pracy, w których chcemy stworzyć ożywczą atmosferę.

Gama Orientalnych, Drzewnych i Orientalnych Kwiatowych zapachów tworzy naszą rodzinę zapachów Oriental. Egzotyczne i pikantne, ich zapachy tworzą upojne środowisko.

Zapachy owocowe są jasne, podnoszące na duchu i często młodzieńcze, a jednocześnie zmniejszają niepokój. Przykłady nut owocowych to brzoskwinia, jabłko, gruszka, śliwka i morela.

Nasze kwiatowe zapachy wahają się od tych delikatnych i subtelnych do mocnych i silnych. Odświeżające, czyste i rześkie zapachy są idealne do wielu środowisk.

Nasza rodzina zapachów Drzewnych jest odważna, dojrzała i ciepła w swej naturze. Można je skutecznie wykorzystać do stworzenia wyrafinowanego, męskiego nastroju.

Wśród naszych zapachów sezonowych znajdują się zapachy tworzące specyficzną lub niezwykłą atmosferę.

Nasza gama zapachów dla smakosza jest idealna dla tych, którzy mają nosa do świeżych potraw i napojów

Możesz być również zainteresowany....

Odkryj, jaka nauka stoi za naszymi usługami aromatyzowania i dlaczego zapewniamy tak wysoką jakość usług.

Odkryj korzyści płynące z zapobiegania nieprzyjemnym zapachom dla Twojej firmy

Marki zlecają obecnie tworzenie unikalnych zapachów dla siebie - od designerskich marek odzieżowych po hotele i producentów samochodów.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Następne kroki

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius