+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Restauracje, puby i bary

Restauracje dają możliwość spożywania posiłków poza domem, a także zapewniają okazję do poznania i zasmakowania dobrze przygotowanej kuchni. Na przestrzeni lat restauracje rozwijały się, a każda z nich posiada własną atmosferę, stworzoną dzięki charyzmie pracowników i aranżacji wnętrz. Ambius jest w stanie nie tylko dostosować się i odpowiedzieć na każde zlecenie, ale również zapewnić profesjonalne usługi projektowe.

Usługi idealne dla Twojej firmy...

Ambius oferuje wybór pięknych sztucznych roślin biurowych, które zawsze będą wyglądać świetnie.

Tworzenie natychmiastowego wpływu, aby przyciągnąć klientów do sklepu, jest istotną częścią kompetencji visual merchandisera.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach jakie stosujemy do wewnętrznych aranżacji krajobrazu dla różnych rodzajów biznesów

Jak pracujemy z restauracjami, pubami i barami

Zrozumienie branży

Przed podjęciem współpracy z którymkolwiek z naszych klientów, zaczynamy od dostosowania naszych usług do ich branży.

Rozpoznanie marki

Nasz zespół projektantów jest w stanie ocenić Twoją przestrzeń i zarekomendować odpowiednie rozwiązania. Bierzemy pod uwagę wielkość Twojej przestrzeni, istniejący wystrój i ogólną tożsamość marki.

Usługi szyte na miarę

Po zakończeniu oceny możemy rozpocząć z Tobą współpracę, aby zaprojektować ekspozycje całkowicie dopasowane do Twojej marki - pomagając Ci wyróżnić się na tle konkurencji i poprawić opinie klientów.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.