+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Hotele

W Ambius doskonale rozumiemy znaczenie wyglądu wnętrz dla każdego hotelu, który chce zaimponować swoim gościom. Stworzenie ekscytującego, estetycznego wnętrza w jest niezwykle ważne – nie tylko cieszy oko, ale może też stanowić dodatkową wartość, na jaką zasługują Twoi goście. Podczas pobytu w hotelu goście oczekują ciepłej, komfortowej atmosfery, w której mogą się odprężyć. Oferujemy szeroką gamę usług, aby pomóc każdemu hotelowi osiągnąć poczucie komfortu i luksusu.

Usługi idealne dla Twojej firmy...

Węch jest najpotężniejszym z naszych pięciu zmysłów. Zapewnij gościom niezapomniane wrażenia dzięki naszej usłudze Premium Scenting. Możemy pomóc w poprawie opinii Twoich gości i wzmocnić lojalność Twoich klientów, zachęcając ich do powrotu.

Nasi projektanci mogą dostarczyć rośliny i zaaranżować lobby hotelowe, aby stworzyć imponujące i eleganckie pierwsze wrażenie dla wszystkich Twoich gości.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach jakie stosujemy do wewnętrznych aranżacji krajobrazu dla różnych rodzajów biznesów

 

Sprawdź nasze projekty storczyków i zobacz, jak nasze kompozycje poprawiły wnętrza naszych klientów.

 

Ambius oferuje wybór pięknych sztucznych roślin biurowych, które zawsze będą wyglądać świetnie.

Jak pracujemy z hotelami

Zrozumienie branży

Przed podjęciem współpracy z którymkolwiek z naszych klientów, zaczynamy od dostosowania naszych usług do ich branży.

Aranżacje recepcji i wejścia

Nasi projektanci mogą dostarczyć rośliny i zaaranżować lobby hotelowe, aby stworzyć imponujące i eleganckie pierwsze wrażenie dla wszystkich Twoich gości.

Usługi szyte na miarę

Po zakończeniu oceny możemy rozpocząć z Tobą współpracę, aby zaprojektować ekspozycje całkowicie dopasowane do Twojej marki - pomagając Ci wyróżnić się na tle konkurencji i poprawić opinie klientów.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.