+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Sklepy

W środowiskach detalicznych marketing multisensoryczny odgrywa potężną rolę. Może pomóc poprawić postrzeganie marki i lojalność klientów poprzez tworzenie emocjonalnych więzi między markami a ich kupującymi. Na konkurencyjnym rynku utrzymanie wysokich standardów i oferowanie wyjątkowego doświadczenia jest kluczem do zwiększenie lojalności kupujących.

Ambius może pomóc w stworzeniu wyróżniającego się i przyjemnego środowiska, idealnego do powitania nowych klientów, wydłużenia czasu przebywania i zwiększenia satysfakcji kupujących. Klienci, którzy mają pozytywne doświadczenia w Twoim sklepie, zostaną dłużej, będą wracać częściej i wydawać więcej.

Usługi idealne dla Twojej firmy...

Tworzenie natychmiastowego wpływu, aby przyciągnąć klientów do sklepu, jest istotną częścią kompetencji visual merchandisera.

Sztuczne rośliny

W niektórych przypadkach żywe rośliny mogą nie nadawać się do przestrzeni. Sprawdź jakie aranżacje tworzymy na bazie sztucznych roślin.

Dowiedz się więcej

Nasza szeroka gama materiałów do donic oznacza, że znajdziesz dla siebie idealne produkty.

Wprowadź kolor do swojej firmy i uśmiechnij się do współpracowników i kupujących dzięki naszym specjalnie zaprojektowanym ekspozycjom bożonarodzeniowym.

Specjalizujemy się w dostarczaniu i instalowaniu żywych i sztucznych drzew i roślin do atriów i projektów na dużą skalę.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.