+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Świeże Wodne Zapachy

Nasze świeże, wodne zapachy inspirowane są światem przyrody, tworzą dzięki temu orzeźwiającą, organiczną atmosferę.

cucumber mint

Ogórkowa Mięta

Aromatyczna mieszanka wodnego ogórka i świeżych liści mięty, uzupełniona owocowym akordem melona z lilią wodną i jaśminem. Badania pokazują, że ogórkowe zapachy sprawiają, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej otwarta. To zapach idealny dla obiektów, które chcą stworzyć podnoszącą na duchu, czystą i nowoczesną atmosferę, takich jak komercyjne budynki biurowe, gabinety lekarskie czy hotele.

Citrus Blossom

Kwiat cytrusa

Świeżość bergamotki zrównoważona wodnymi nutami ozonowymi dodaje efektu rosy miękkim kwiatowym tonom konwalii. Piżmo i szlachetne drewno wspierają ten kontrastujący, wibrujący, ciepły zapach.

Lemongrass Ginger

Trawa cytrynowa i imbir

Wodne, cytrusowe i świeże zielone nuty aldehydowe wzmacniają ziołowy akord lawendy, nadając tej aromatycznej mieszance bogaty, dyfuzyjny, męski charakter. Wibrująca mieszanka zapewniająca musującą świeżość imbiru i mandarynki zrównoważona trawą cytrynową, werbeną i nutą ciepłych przypraw.

Sawgrass

Kłóć

Wyraźny i słodki zapach trawy z Florydy, pachnie jak ciepły letni dzień z nutami trawy cytrynowej, róży i drzewa sandałowego. Ten zapach jest autentyczny i ziemisty. Nuty trawy cytrynowej zmniejszają drażliwość i senność. Nuty różane utrzymują umysł w stanie koncentracji i czujności oraz stymulują fale mózgowe. To połączenie sprawia, że zapach ten jest idealny dla obiektów o wysokim poziomie energii, takich jak kasyna.

Lemongrass Ginger

Miękka woalka

Jak woalka z delikatnych, mokrych, zielonych i białych płatków na łożu z miękkiego drewna, zapach ten zawiera nuty bryzy morskiej, konwalie, lilie, lilie amazońskie, żywicę Copahu ze zrównoważonego zbioru, płatki magnolii, tahitańską wanilię i bielone, białe drzewo cedrowe.

Chcesz wypróbować nasze świeże, wodne zapachy?

Już dziś umów się na wizytę z jednym z naszych mistrzów zapachowych dzwoniąc pod numer +48 22 266 03 66, aby poznać działanie naszej gamy świeżych, wodnych zapachów. Nie masz czasu, aby zadzwonić? Skontaktuj się z nami online aby ustalić lepszy czas na rozmowę.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius