+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Rośliny biurowe

Eksperci Ambius łączą różnorodne rośliny i pojemniki, tworząc piękne ekspozycje, które ożywią wnętrze biura. Od dużych korporacyjnych budynków biurowych do mniejszych miejsc pracy nasi eksperci będą z Tobą współpracować, aby przewyższyć Twoje oczekiwania.
 

Żywe i sztuczne rośliny biurowe dla biur - pielęgnowane przez nasz przyjazny zespół - utrzymywane są w doskonałym stanie, inspirując świeże pomysły i poprawiając nastrój. Nasza szeroka gama żywych roślin biurkowych może nawet zredukować stres i wpłynąć na wilgotność powietrza w biurze.

Dlaczego rośliny są ważne dla przestrzeni biurowych?

Jeśli chcesz poprawić wygląd wnętrza swojego biura, rośliny w pomieszczeniach są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Jednak upiększanie przestrzeni to nie jedyna korzyść, jaką mogą przynieść rośliny. Sprawiają one również, że ludzie są szczęśliwsi, zdrowsi i ogólnie bardziej produktywni! Oczyszczające powietrze właściwości roślin są doskonałe do utrzymywania wewnętrznej przestrzeni biurowej wolnej od niepożądanych zanieczyszczeń powietrza - z czasem poprawiając samopoczucie osób przebywających w budynku.
 
Chociaż istniej wiele fizycznych korzyści wynikających z włączenia roślin w Twojej przestrzeń; istnieje także wiele psychologicznych korzyści:poprawa koncentracji na zadaniach, i uczucie zrelaksowania, z którego wynika dużo większa wydajność w ciągu dnia.

Badania wykazują, że subtelne, działające na zmysły aspekty Twojego biura, takie jak rośliny, mogą pomóc Ci przyciągnąć i zatrzymać najlepszych klientów i pracowników.

Bez względu na to, czy szukasz czegoś krzaczastego, czy strukturalnego, wielkości misy na biurko, czy wysokiego, aby użyć rośliny jako punktu centralnego, mamy dla Ciebie odpowiednią roślinę.

Nasza szeroka gama materiałów do donic oznacza, że znajdziesz dla siebie idealne produkty.

Opcje obsługi roślin biurowych

Potrzeby naszych roślin są bardzo różne, tak samo jak różne są potrzeby naszych klientów. Niezależnie od Twoich potrzeb, oferujemy szereg opcji usługowych, dzięki którym urządzanie wnętrz stanie się tak proste, jak to tylko możliwe.
 
Od wynajmu i konserwacji roślin biurowych na żywo po opcje zakupu, mamy plan odpowiedni dla Ciebie.

Nasze najpopularniejsze rośliny do biur

Sansevieria Laurentii

Sansevieria to rodzaj roślin z południowej Afryki, który jest spokrewniony z Dracaena i rodziną lilii. Ich główną cechą są grube, prawie soczyste liście, które często są długie i pasiaste.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Następne kroki

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.