+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Świeże zapachy cytrusowe

Energetyczne, rześkie i czyste zapachy idealne do kasyn, centrów fitness i miejsc pracy, w których chcemy stworzyć ożywczą atmosferę. Przykłady nut cytrusowych to: cytryna, limonka, mandarynka, pomarańcza, grejpfrut, bergamotka i klementynka. Olejki cytrusowe rozluźniają fale mózgowe, co z kolei zwiększa czujność i koncentrację. Zapachy cytrusowe są odmładzające i stymulujące, najlepsze dla środowisk o wysokim poziomie energii.

Mandarin Zest

Skórka Mandarynki

Zachwycające cytrusowe nuty sycylijskiej mandarynki połączono z subtelnym owocowym akordem soczystego jabłka, puszystej brzoskwini i melona miodowego. Gładkie zielone nuty wodne i konwaliowe stanowią przeciwwagę dla ostrej cytrusowej sygnatury, a delikatne kwiaty pomarańczy dodają miękkości.

*zapach ten nie zawiera żadnego z 26 znanych alergenów określonych przez Unię Europejską

Grapefruit

Różowy grejpfrut

Orzeźwiające soki dojrzałego grejpfruta i pomarańczy łączą się z owocowymi nutami brzoskwini i czerwonych jagód, którym słodyczy dodaje osmantus, fiołek i konwalia. Pikantna i żywiołowa, ta cytrusowa kombinacja to czysta radość!

*zapach ten nie zawiera żadnego z 26 znanych alergenów określonych przez Unię Europejską

Chcesz wypróbować nasze świeże, cytrusowe zapachy?

Już dziś umów się na wizytę z jednym z naszych mistrzów zapachowych dzwoniąc pod numer +48 22 266 03 66, aby poznać działanie naszej gamy świeżych, cytrusowych zapachów. Nie masz czasu, aby zadzwonić? Skontaktuj się z nami online aby ustalić lepszy czas na rozmowę

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.