+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Aranżacja wnętrz

Nasze roślinne kompozycje odmienią Twoje wnętrza. Kreujemy przestrzenie przyjazne dla pracowników i gości.

Ambius oferuje rozwiązania w zakresie aranżacji i pielęgnacji wnętrz, które podkreślają prestiż oraz charakter Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Ożyw szare sale konferencyjne, wprowadź ciepły nastrój w recepcji i dodaj iskry samotnym stanowiskom pracy dzięki naszym wyjątkowym roślinom biurowym.

Nasze żywe i sztuczne rośliny, pielęgnowane przez specjalistyczny zespół, zawsze prezentują się doskonale, inspirując oraz poprawiając nastrój w biurze

Nasze żywe i sztuczne rośliny, pielęgnowane przez specjalistyczny zespół, zawsze prezentują się doskonale, inspirując oraz poprawiając nastrój w biurze

Zachwycisz się naszymi imitacjami roślin, które mają autentyczny wygląd i są realistyczne w dotyku.

Potrzebujesz nowoczesnych doniczek z serii Ozone, czy może preferujesz coś bardziej klasycznego z serii Cubis? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Spraw, by pierwsze wrażenie Twoich klientów i pracowników było niezapomniane.

Specjalizujemy się w dostarczaniu i aranżowaniu zarówno żywych, jak i sztucznych drzew oraz roślin przeznaczonych do atrium i innych dużych przestrzeni.

Orchidee to najbardziej różnorodna rodzina roślin na świecie, występująca na niemal wszystkich kontynentach, poza Antarktydą.

Święta Bożego Narodzenia to pracowity czas. Niech magia świąt Bożego Narodzenia zagości w Twojej recepcji, biurze lub centrum handlowym dzięki Ambius.

Poznaj korzyści płynące z obecności roślin w wnętrzach, dowiedz się więcej o szkodnikach i zdobądź wskazówki dotyczące pielęgnacji Twoich roślin w biurze.

Blisko współpracujemy z naszymi klientami, dostarczając im rośliny, doniczki i akcesoria idealnie dopasowane do ich potrzeb, przestrzeni i oświetlenia.