+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Kontrola zapachu i odświeżacze powietrza

Co zrobić, gdy Twoja firma jest narażona na nieprzyjemne zapachy, a zwykłe odświeżacze powietrza nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Nieprzyjemny zapach może oznaczać mniejszą liczbę klientów, którzy spędzają mniej czasu w Twojej przestrzeni, a tym samym generują mniejsze przychody. Odświeżacze powietrza do zastosowań komercyjnych firmy Ambius dzięki szerokiej gamie zapachów dają możliwość zrobienia doskonałego wrażenia.

odour-control-facts

Eliminacja zapachów dla firm

Niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić lepsze środowisko pracy pracownikom biurowym, hotelu lub kasyna z toaletami o dużym natężeniu ruchu w pobliżu miejsc publicznych, czy siłowni lub klubu fitness z problemem nieprzyjemnych zapachów w szatniach, Aromatyzowanie Premium może rozwiązać problem nieprzyjemnych zapachów.

Czym wyróżnia się nasz system?

Konwencjonalne odświeżacze powietrza w aerozolu wykorzystują ciężkie krople, które średnio pokrywają powierzchnię dziesięciu stóp kwadratowych przez okres do dziesięciu minut. Aromatyzowanie Premium firmy Ambius wykorzystuje cząsteczki o wielkości mikrona, które są tak lekkie, że unoszą się w powietrzu i równomiernie rozprzestrzeniają się po całej przestrzeni.
 
 Inne korzyści obejmują:

  • Brak dodatku rozpuszczalników 
  • Oszczędność, ponieważ system wymaga użycia mniejszej ilości płynu 
  • Możliwość pozostawania w powietrzu do czterech godzin 
  • Jednolite rozpraszanie, które równomiernie wypełnia pomieszczenie

Interesuje Cię Aromatyzowanie Premium?

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Aromatyzowanie Premium lub jak możemy pomóc w maskowaniu zapachów w Twoim miejscu pracy, zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 lub skontaktuj się z nami online.

Tworzenie natychmiastowego wpływu, aby przyciągnąć klientów do sklepu, jest istotną częścią kompetencji visual merchandisera.

Ambius Premium Scenting oferuje szeroką gamę zapachów i pomaga wybrać zapach, który najlepiej odzwierciedla Twoją markę.

Odkryj, jaka nauka stoi za naszymi usługami aromatyzowania i dlaczego zapewniamy tak wysoką jakość usług.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa.