+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Często zadawane pytania

Nowi klienci

Jakie produkty i usługi oferuje Ambius?

Oprócz dostarczania i pielęgnacji roślin wewnętrznych, mamy również oddany i wykwalifikowany zespół zajmujący się aranżacjami zewnętrznymi. Ambius dostarcza nie tylko żywe rośliny, ale także choinki i ozdoby, rośliny sztuczne, florystyczne kompozycje ze świeżymi kwiatami, a także zapachy. Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów online, aby uzyskać inspirację.

Jesteśmy małą organizacją zainteresowaną roślinami doniczkowymi. Czy Ambius świadczy usługi tylko dla dużych firm?

Zupełnie nie. Świadczymy usługo dla bardzo zróżnicowanych klientów, od małych biur po duże hotele i centra handlowe. Możemy zapewnić i utrzymać wszystko, od pojedynczej rośliny doniczkowej po ogromne palmy. Nasi konsultanci projektowi podpowiedzą, co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej przestrzeni.

Chciałbym spotkać się z zespołem Ambius, aby omówić zielone aranżacje. Z kim mam się skontaktować?

Nie ma problemu. Zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z jednym z naszych członków zespołu. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy online.

Jestem zainteresowany sztucznymi kwiatami. Jaka jest cena i jak mogę je kupić?

Zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z jednym z członków zespołu. Jeśli projekt, który widziałeś, znajduje się na stronie internetowej, przekażemy Ci informacje odnośnie ceny i czasu realizacji przez telefon. Jeśli szukasz czegoś skrojonego na miarę, omówimy Twoje wymagania i zaproponujemy różne rozwiązania.

Dlaczego nie ma podanych cen na stronie internetowej?

Powód jest bardzo prosty. Nasze produkty i usługi są dostosowane do Twoich potrzeb. Cena zależy od wybranego pojemnika, koloru, wykończenia, rośliny, częstotliwości serwisowania. Nasi konsultanci projektowi będą z Tobą współpracować, aby upewnić się, że jesteś zadowolony zarówno z projektu, jak i kosztów.

Jaki rodzaj usługi dostarcza Ambius?

Ambius to organizacja globalna, ale świadczymy usługi lokalnie. Oferujemy rozwiązania projektowe poprawiające środowisko pracy. Nasz zespół zadba również o to, aby Twoje miejsce pracy zawsze wyglądało estetycznie i było dostosowane do otoczenia i Twoich wymagań.

Obecni klienci

Złożyłem zamówienie i chcę wiedzieć, kiedy zostanie dostarczone.

Twój opiekun skontaktuje się z Tobą bezpośrednio, aby potwierdzić datę dostawy i instalacji. Jeśli chcesz zmienić datę realizacji zamówienia, zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66.

Jak mogę się dowiedzieć, kiedy odbędzie się kolejna wizyta serwisowa?

Zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z członkiem naszego zespołu.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.