+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi pielęgnacji roślin?

Instalacje roślin wymagają regularnej konserwacji, więc nasze usługi będą kontynuowane przez cały okres obowiązywania umowy. Nasi eksperci od ogrodnictwa będą dbali o podlewanie, czyszczenie, przycinanie i utrzymywanie zdrowych i bujnych roślin.

Jeśli rośliny wewnętrzne, zewnętrzne lub biurowe nie będą dobrze prosperować, nawet przy naszej specjalistycznej opiece, po prostu zastąpimy je nową, zdrową alternatywą (w zależności od rodzaju umowy).

benefits of our service

Jakie są korzyści z usługi pielęgnacji roślin?

  •  wysoka jakość i spójność stylu, budowanie przekazu Twojej marki,
  • rośliny żyją dłużej (obniżone całkowite koszty),
  • rośliny pozostają zdrowe,
  • gleby spełniają najwyższe standardy regulacyjne,
  • bezpieczeństwo, zdrowie i środowisko – nasi pracownicy są przeszkoleni we wszystkich aspektach BHP – wiedzą jak bezpiecznie podlewać rośliny, jak wymieniać rośliny i jak bezpiecznie pracować wokół pracowników i gości

Nie sądzisz, że nasza usługa pielęgnacji roślin jest dla Ciebie odpowiednia? Zapoznaj się z innymi oferowanymi przez nas opcjami obsługi aranżacji wewnętrznych, zewnętrznych i roślin biurowych.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Badania wykazują, że subtelne, działające na zmysły aspekty Twojego biura, takie jak rośliny, mogą pomóc Ci przyciągnąć i zatrzymać najlepszych klientów i pracowników.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.