+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Historia firmy

Ambius jest stosunkowo nową marką. Nasza firma macierzysta - Rentokil Initial, ma ponad sto lat. Natomiast Ambius jest częścią organizacji od lat 70-tych.

Wiele firm, które obecnie tworzą Ambius, również istnieje od dłuższego czasu. Historia wielu naszych operacji sięga lat sześćdziesiątych lub nawet wcześniejszych: nasza belgijska firma wyewoluowała z rodzinnej szkółki, której historia sięga kilku pokoleń. Wiele osób, które pracowały w tych firmach, nadal pracuje dla Ambiusa, a ich łączne kilkusetletnie doświadczenie oznacza, że Ambius posiada największą koncentrację doświadczenia i wiedzy w całej branży.

Rentokil Initial to jedna z największych na świecie firm świadczących usługi biznesowe. Najbardziej znana z usług zwalczania szkodników i higieny łazienek, ale firma świadczy również usługi cateringowe, dostawy przesyłek, zarządzanie obiektami, usuwanie odpadów medycznych i usługi sprzątania pod różnymi markami. Ambius to najnowsza z marek.

Podczas gdy wiele innych usług oferowanych przez Rentokil Initial znajduje się „za kulisami” w większości budynków, nasza jest bardzo widoczna. W rzeczywistości naszym celem jest świadczenie usług, które stymulują wszystkie zmysły i które są natychmiast widoczne dla każdego w budynku lub w jego pobliżu.

Ambius działa w kilku krajach w Europie i Ameryce Północnej, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Malezji. Rentokil Initial ma również dwie inne firmy w Azji, które są oznaczone marką Ambius i które świadczą specjalistyczne usługi higieniczne.

Więcej informacji o Rentokil Initial można znaleźć na stronie www.rentokil-initial.pl/

Nasze usługi obejmują:

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach jakie stosujemy do wewnętrznych aranżacji krajobrazu dla różnych rodzajów biznesów

Nasze rozwiązania dotyczące projektowania krajobrazu zewnętrznego zapewniają atrakcyjne ekspozycje roślinne przez długi czas.

Kliknij tutaj, aby znaleźć odpowiednie ozdoby świąteczne i choinki, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także są dostosowane do Twojego budżetu.

Maksymalna skuteczność zapachu przy minimalnych kosztach dzięki w pełni programowalnemu systemowi dozowania Premium Scenting.

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa.