+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Zapachy Gourmand

Od smakowitego zapachu świeżo upieczonego chleba po słodki zapach mrożonej pinacolady, nasza gama zapachów dla smakosza jest idealna dla tych, którzy mają nosa do świeżych potraw i napojów

Bread

Świeży Chleb

Zapach domowego bochenka chrupiącego, pieczonego w piecu białego chleba.

Cappuccino

Cappuccino

Rozkoszuj się ciepłym aromatem Cappuccino! Kawa z dodatkiem spienionego mleka i szczyptą brązowego cukru i czekolady.

Chocolate Chip Cookie

Ciastko Czekoladowe

Rozkoszuj się zapachem świeżo upieczonych ciasteczek z kawałkami czekolady. Nuty półsłodkich wiórków czekoladowych, ciepłej wanilii i chrupiącego, pieczonego ciasta sprawią, że każdemu zacznie cieknąć ślinka!

Chocolate Therapy

Czekoladowa terapia

Zapach stworzony wokół rdzenia ekstraktu z prawdziwej ciemnej czekolady, specjalnie wyselekcjonowanego do zastosowań perfumeryjnych. Bogaty, pyszny i dobrze wyważony.

Coffee Supreme

Jej Wysokość Kawa

Degustacja Arabiki, z pełnym body, lekkim owocowym posmakiem świeżego drewna środkowoamerykańskiego, liczi i kremowego drzewa cedrowego, z nutą palenia pochodzącą z Twojej ulubionej palarni, z domieszką nasion kozieradki, parzona przez Twojego ulubionego baristę, z zachowaniem złożoności i ekstremalnej równowagi doskonałej kawy.

Iced Pina Colada

Mrożona Pinacolada

Klasyczne połączenie soczystego ananasa i kremowego kokosa zostało unowocześnione owocowymi nutami słodkiej brzoskwini, papai i puree z marakui. Słonecznie i wesoło... jak na wakacjach!

Chcesz wypróbować nasze zapachy dla smakosza?

Już dziś umów się na wizytę z jednym z naszych mistrzów zapachowych dzwoniąc pod numer +48 22 266 03 66, aby poznać działanie naszej gamy zapachów kwiatowych. Nie masz czasu, aby zadzwonić? Skontaktuj się z nami online aby ustalić lepszy czas na rozmowę.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius