+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy?

OPCJE SERWISOWE

W Ambius rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby serwisowe. Dlatego oferujemy następujące opcje usług.

Wynajem i pielęgnacja

Nasza opcja usługi wynajmu pozwala wzbogacić przestrzeń roboczą o piękne, żywe rośliny za przystępną miesięczną opłatę. Projektujemy, instalujemy i zapewniamy stałą obsługę, upewniając się, że wszystkie rośliny są w dobrym stanie.

Wynajem i pielęgnacja roślin dotyczy nie tylko naszych usług biurowych. Wiele innych naszych produktów i usług może być również uwzględniona, co pozwala rozłożyć koszty na okres obowiązywania umowy.

Tylko zakup

Nasza opcja bezpośredniego zakupu jest bardzo prosta. Eliminuje wszystkie koszty konserwacji i wynajmu, pozostawiając Ci jednorazową opłatę. Po wybraniu produktów, samodzielnie pielęgnujesz rośliny.

Wszystkie nasze rośliny i pojemniki oraz wiele innych naszych produktów jest dostępnych w opcji bezpośredniego zakupu.

Tylko konserwacja

Jeśli zdecydujesz się na bezpośredni zakup roślin i pojemników, a może masz już własne ekspozytory, możemy zaoferować tylko plan konserwacji. Zadbamy o to, aby Twoje rośliny były podlewane, czyszczone, przycinane i utrzymywane w doskonałym stanie.

Wynajem krótkoterminowy

Jeśli potrzebujesz ekspozytorów na wydarzenie lub wystawę, oferujemy wybór produktów na podstawie umowy krótkoterminowego wynajmu.

Choinki i ozdoby Ambius są dostarczane w ramach krótkoterminowego planu wynajmu, a nie w opcji zakupu. Daje to elastyczność w zakresie zmiany koloru i stylu dekoracji, zapewniając co roku świeży wygląd. Nie musisz się martwić o przechowywanie dekoracji, ponieważ przechowujemy je przez cały rok, oszczędzając Ci kłopotu ze znalezieniem miejsca do magazynowania.

Projektowanie

Jednorazowe projekty to godziny spędzone na miejscu, a nie zakup lub wynajem usług. Obejmują one niektóre prace związane z konserwacją terenów zewnętrznych oraz duże projekty krajobrazu.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.