+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Jak to działa?

Zapach jest elastyczny i może być stosowany do perfumowania pomieszczeń o dowolnej wielkości, od małego pokoju po cały budynek. Nasza w pełni zarządzana przez nas usługa oznacza, że nie musisz się martwić, tylko czerpać korzyści z aromatyzowania przestrzeni wybranym przez siebie zapachem.
 
Przeprowadzimy pełne badanie terenu i zaproponujemy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Nie musisz posiadać żadnego sprzętu ani go konserwować - nasz w pełni przeszkolony zespół instaluje sprzęt, a następnie regularnie powraca, aby wymienić zapach.

Dlaczego Aromatyzowanie Premium wyróżnia się na tle innych rozwiązań?

W przeciwieństwie do większości komercyjnych odświeżaczy powietrza, Aromatyzowanie Premium zachowuje się jak para. Oznacza to, że cząsteczki po emisji nie opadają na podłogę, lecz pozostają w powietrzu nawet do czterech godzin. Ponieważ dyfuzja cząsteczek zapachowych jest kontrolowana, zapach w pomieszczeniu jest w 100% równomierny i nie pozostawia mokrych osadów na żadnych powierzchniach.

premium-scenting-comparison-uk

Składniki nie mają żadnych domieszek i sa produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów, które w co najmniej 50% składają się z rozpuszczalników i propelentów zawierających potencjalnie szkodliwe lotne związki organiczne, urządzenia do Aromatyzowania Premium dozują czysty zapach bez potrzeby stosowania takich dodatków.

Zadzwoń do nas teraz pod numer lub skontaktuj się z nami online aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na wizytę jednego z naszych konsultantów ds. projektowania

Marki zlecają obecnie tworzenie unikalnych zapachów dla siebie - od designerskich marek odzieżowych po hotele i producentów samochodów.

Ambius Premium Scenting oferuje szeroką gamę zapachów i pomaga wybrać zapach, który najlepiej odzwierciedla Twoją markę.

Tworzenie natychmiastowego wpływu, aby przyciągnąć klientów do sklepu, jest istotną częścią kompetencji visual merchandisera.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa.