+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Specjalistyczne usługi dezynfekcji

Ambius zapewnia profesjonalną, wysokiej jakości i zgodną z prawem usługę dezynfekcji. Nasi wykwalifikowani technicy są wyposażeni w niezbędny sprzęt ochrony osobistej (PPE), sprzęt ochrony dróg oddechowych oraz specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji, aby pracować bezpiecznie i skutecznie. Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb dokładne potrzeby i obejmują:

 • zamgławianie ULV – gdy bardzo małe kropelki środka dezynfekującego osadzają się na niedostępnych miejscach, umożliwiając dezynfekcję dużych obszarów w krótkim czasie
 • środek dezynfekujący: : używamy środka dezynfekującego wysokiego poziomu, który zabija do 99,9999% szerokiego zakresu patogenów po kontakcie w ciągu kilku sekund i został przetestowany pod kątem koronawirusa (substytut COVID-19),
 • odkażanie punktów styku, powierzchni, sprzętu i podłóg

Świadczymy następujące usługi, aby pomóc Twojej firmie poradzić sobie ze skutkami koronawirusa (COVID-19).

1. Specjalistyczna dezynfekcja (wysoki poziom) w celu powstrzymania i kontroli COVID-19

Ta usługa jest przeznaczona dla tych klientów, którzy potrzebują wysoce wyspecjalizowanego zabiegu, ponieważ w ciągu ostatnich 72 godzin mieli podejrzany lub potwierdzony przypadek lub przypadki zakażenia COVID-19 w ich siedzibie.

Specjalistyczna usługa dezynfekcji wysokiego poziomu::

 • przeprowadzona w ciągu 72 godzin od zgłoszenia na miejscu potwierdzonego lub podejrzewanego przypadku COVID-19
 • technicy przestrzegają dokładnie ocenianych środków bezpieczeństwa: ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo ogółu społeczeństwa ma dla nas ogromne znaczenie
 • zamgławianie ULV i ręczna dezynfekcja przy użyciu środka dezynfekującego wysokiego poziomu, który zabija do 99,9999% szerokiego zakresu patogenów w ciągu kilku sekund od kontaktu i został przetestowany i okazał się skuteczny przeciwko SARS-Cov-2 (COVID-19)
 • dezynfekcja wszystkich punktów styku, które obejmują::
  • kluczowe punkty styku, takie jak klamki, poręcze, płytki do pchania, włączniki światła, piloty, krany i biurka,
  • wszystkie inne punkty styku, takie jak sprzęt biurowy, klawiatury, sprzęt kuchenny i ściany.
 • zgodne z prawem usuwanie odpadów (na żądanie) potencjalnie skażonych odpadów ogólnych, zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi „COVID-19: kontrola zakażeń i zapobieganie
 • paport po zabiegu potwierdzający wykonaną usługę.

Ponieważ usługa dezynfekcji specjalistycznej wysokiego poziomu obejmuje najwyższe poziomy kontroli bezpieczeństwa biologicznego, wymaga ona przeprowadzenia badania na miejscu przez jednego z naszych specjalistów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować usługę specjalistycznej dezynfekcji wysokiego poziomu lub zadzwoń pod numer + 48 22 266 03 66.

2. Specjalistyczna usługa dezynfekcji (poziom pośredni) w przypadku, gdy potwierdzony lub podejrzewany przypadek COVID-19 jest starszy niż 72 godziny

Dla klientów, których lokale zostały zamknięte na ponad 72 godziny z powodu podejrzeń lub potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Usługa dezynfekcji specjalistycznej na poziomie średnim odzwierciedla wytyczne rządowe. W większości przypadków ilość zakaźnego wirusa na każdej skażonej powierzchni znacznie się zmniejsza po 72 godzinach.

Specjalistyczna usługa dezynfekcji na poziomie średnim:

 • obejmuje zamgławianie dezynfekcji ULV i ręczną dezynfekcję kluczowych punktów styku obejmujących klamki drzwi, poręcze, płytki do pchania, włączniki światła, piloty, krany i biurka; zgodne z prawem usuwanie odpadów (na życzenie)
 • stosowanie RPE i PPE przez techników Ambius w celu zapobiegania dalszym zakażeniom
 • lokale klienta działające JAK NAJSZYBCIEJ
 • raport po zabiegu potwierdzający wykonaną usługę
 • usługa dezynfekcji specjalistycznej na poziomie średnim wymaga najpierw przeprowadzenia ankiety na miejscu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić specjalistyczną usługę dezynfekcji lub zadzwoń pod numer + 48 22 266 03 66.

3. Usługa dezynfekcji zapobiegawczej w celu powstrzymania i kontroli COVID-19

Ta usługa jest przeznaczona dla tych klientów, którzy chcą jednorazowego, zapobiegawczego oczyszczenia w celu odkażenia swoich pomieszczeń. Usługa wykonywana tylko wtedy, gdy na miejscu nie ma potwierdzonych lub podejrzewanych przypadków COVID-19.

Usługa dezynfekcji zapobiegawczej:

 • zapobiegawcza usługa dezynfekcji, która pomoże Ci utrzymać wysoki poziom higieny w Twoim lokalu
 • zamgławianie dezynfekcyjne ULV i zgodne z prawem usuwanie odpadów (na życzenie), z opcją dodatkowego czyszczenia punktów dotykowych, które obejmuje klamki, poręcze, przyciski, włączniki światła, piloty, krany i biurka
 • raport po zabiegu potwierdzający wykonaną usługę.

Ponieważ ta usługa jest wykonywana tylko w lokalach, w których nie ma potwierdzonych lub podejrzewanych przypadków COVID-19, nie jest konieczne wcześniejsze badanie lokalizacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić usługę dezynfekcji zapobiegawczej lub zadzwoń pod numer + 48 22 266 03 66.

4. Ankieta awaryjna

Dla klientów, którzy chcą mieć możliwość szybkiego reagowania w przypadku zakażenia COVID-19, planując wykonanie usługi dezynfekcji specjalistycznej na ich terenie.

 • gdy szybkość obsługi ma kluczowe znaczenie, badanie awaryjne pozwala nam zebrać kluczowe informacje, których potrzebujemy, aby móc szybko zareagować w przypadku zgłoszenia przypadku COVID-19 w Twojej siedzibie
 • ankieta jest zakończona, zanim na miejscu pojawią się jakiekolwiek potwierdzone lub podejrzewane przypadki COVID-19
 • ukończono ocenę ryzyka specyficznego dla miejsca.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić ankietę awaryjną lub zadzwoń pod numer + 48 22 266 03 66.

Dlaczego Abmius:

Rentokil Initial (spółka macierzysta Ambius) szczyci się dostarczaniem najwyższego poziomu usług, innowacyjnych rozwiązań i profesjonalnej obsługi klienta klientom komercyjnym w ponad 40 krajach na całym świecie.

Nasze zespoły działają lokalnie, ale nasze podejście jest globalne. Nasze zaangażowanie w ciągłe badania, rozwój i innowacje pozwoliło nam szybko opracować centralne rozwiązania, które zostały już przetestowane w Azji i Europie, a teraz są wdrażane lokalnie, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie usług dezynfekcji.

W Ambius nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie, że „Każdy wraca do domu bezpiecznie” na koniec dnia pracy. Nasi koledzy, nasze rodziny i nasi klienci polegają na tym zobowiązaniu.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Ambius oferuje wybór pięknych sztucznych roślin biurowych, które zawsze będą wyglądać świetnie.

Sprawdź nasze projekty storczyków i zobacz, jak nasze kompozycje poprawiły wnętrza naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Następne kroki

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa.