+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

COVID-19 Oferta usług

Pandemia koronawirusa (COVID-19) wywarła znaczący wpływ na naszą gospodarkę, a także sposób, w jaki prowadzimy działalność. Pracodawcy są zobowiązani do wprowadzenia dodatkowych środków bezpieczeństwa, takich jak regularna dezynfekcja powierzchni i dystans społeczny, aby zminimalizować ryzyko zakażenia COVID-19 na terenie zakładu.

Sztuczne rośliny

Jak rozprzestrzeniają się zarazki

Przed COVID-19 wielu z nas było w dużej mierze nieświadomych tego, jak szybko i poważnie zarazki mogą wpływać na nasze życie. Badania pokazują, że ludzie dotykają twarzy średnio 23 razy na godzinę. Robienie tego po złapaniu się wspólnej klamki może z łatwością przenieść bakterie do źródła wejścia, takiego jak oczy lub usta, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ale zarazki mogą się rozprzestrzeniać nie tylko z powierzchni na człowieka. W rzeczywistości istnieją trzy podstawowe tryby przenoszenia zarazków.

  • powierzchnia do osoby: poprzez kontakt z zanieczyszczonymi powierzchniami,
  • powietrze do człowieka: przez unoszące się w powietrzu kropelki oddechowe, wytwarzane, gdy zarażona osoba kaszle lub kicha, podróżując samodzielnie lub przyczepiając się do cząstek kurzu w prądach powietrza,
  • osoba do osoby: poprzez bezpośredni kontakt lub w ramach spotkań grupowych w pracy, szkole lub w domu.

Nasza oferta usług COVID-19 obejmuje:

Specjalistyczne usługi dezynfekcji:

Mając największy regionalny zasięg w Polsce Rentokil Initial jest w stanie świadczyć wysokiej jakości, profesjonalne i zgodne z prawem usługi dezynfekcyjne na terenie całego kraju. Nasi wykwalifikowani technicy wyposażeni są we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej (PPE), środki ochrony dróg oddechowych (RPE) oraz specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji, aby pracować bezpiecznie i skutecznie.

Możemy świadczyć specjalistyczne usługi dezynfekcji, które natychmiast pomogą w powstrzymywaniu i kontroli COVID-19, a także usługi dezynfekcji zapobiegawczej, aby zapewnić spokój i zmniejszyć ryzyko w Twojej siedzibie.

Zamgławiacze dezynfekujące w aerozolu

Zamgławiacze dezynfekujące w aerozolu

Zamgławiacz do dezynfekcji w aerozolu Rentokil jest wysoce skutecznym, gotowym do użycia środkiem dezynfekującym w puszce ciśnieniowej. Ten produkt nie wymaga stosowania specjalnych środków ochrony osobistej i posiada łatwe do wykonania instrukcje. Zabieg jest również stosunkowo szybki, ponieważ wystarczy odczekać tylko godzinę przed ponownym wejściem do leczonej przestrzeni. Nasza oferta zamgławiaczy aerozolowych obejmuje rozwiązania zarówno do ogólnej dezynfekcji, jak i obszarów, w których stwierdzono potwierdzony przypadek COVID-19.

Dezynfekcja pojazdów

Dezynfekcja pojazdów

Nasza usługa dezynfekcji pojazdów została zaprojektowana w celu zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza i zapewnienia personelu, klientów i gości, że pojazdy są bezpieczne i że obowiązują w nich wysokie standardy higieny. Nasza usługa jest odpowiednia dla wielu podstawowych środków transportu, takich jak flota handlowa, autobusy, taksówki i pojazdy władz lokalnych. Jest wykonywana przez specjalnie przeszkolonych techników, aby zapewnić jak najmniejsze zakłócenia w działalności Twojej firmy.

Twoje pojazdy powinny być dostępne do użytku w ciągu około godziny od zakończenia dezyfekcji.

Środek do dezynfekcji rąk i powierzchni

Środek do dezynfekcji rąk i powierzchni

Trwająca pandemia COVID-19 oznacza, że utrzymanie dobrych standardów higieny w Twojej firmie jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Initial oferuje gamę środków do dezynfekcji rąk i powierzchni, które zostały przetestowane i akredytowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich współpracowników.

Dostępne w różnych rozmiarach, w zależności od wybranego produktu.

Gorąco polecamy naszą gamę środków do dezynfekcji rąk o pojemności 100 ml i 250 ml do indywidualnego użytku.

Środek do dezynfekcji powierzchni jest dostępny w pojemnikach 5L.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Następne kroki

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Aby poznać nasze najnowsze oferty i informacje, odwiedź naszą stronę na Facebooku.

Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa.