+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Rośliny lubiące średnie światło

Jeśli w Twoim biurze jest nieco więcej światła niż w przeciętnym miejscu pracy, nie należy ograniczać się do naszej oferty roślin o niskim natężeniu światła. Nasze rośliny preferujące średnie natężenie światła wymagają zrównoważonego przebiegu światła, co oznacza, że mogą wytrzymać wiele godzin w bezpośrednim świetle słonecznym. Rośliny preferujące średnie natężenie światła rozwijają się w pośrednim świetle słonecznym, dając większą różnorodność żywych roślin do wyboru.

Sansevieria

sansevieria

Ficus Benjamina

Benjamina

Kentia Palm (Howea)

kentia palm

Orchids

orchid

Czy potrzebujesz żywych roślin?

Nasi konsultanci projektowi pomogą Ci wybrać idealne rośliny, które spełnią wymagania dotyczące oświetlenia biura. Zadzwoń do nas teraz pod numer +48 22 266 03 66 lub skontaktuj się z nami online, aby umówić się na wizytę.

Kolejne informacje

Bez względu na to, czy szukasz czegoś krzaczastego, czy strukturalnego, wielkości misy na biurko, czy wysokiego, aby użyć rośliny jako punktu centralnego, mamy dla Ciebie odpowiednią roślinę.

Rośliny lubiące silne światło powinny być umieszczone w miejscach, gdzie będą one pozyskiwać bezpośrednie światło słoneczne, jest to niezbędne dla ich rozwoju.

Posiadamy bogatą kolekcję roślin wymagających tylko słabego oświetlenia, w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, które mogą wzbogacić każdą przestrzeń biurową.

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.