+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Żywe rośliny

Podobnie jak nasze pojemniki, tak i żywe rośliny występują w różnych kształtach i rozmiarach. Bez względu na to, czy szukasz czegoś krzaczastego, czy strukturalnego, wielkości misy na biurko, czy wysokiego, aby użyć rośliny jako punktu centralnego, mamy dla Ciebie odpowiednią roślinę.
 
Dzieląc naszą ofertę żywych roślin na te, które rozwijają się w warunkach słabego, średniego i silnego oświetlenia, ułatwiliśmy znalezienie typów roślin, które najlepiej pasują do Twojego środowiska pracy. Oznacza to nie tylko, że Ty i Twoi współpracownicy korzystacie z roślin natleniających, ale również doświadczacie wzrostu ogólnej wydajności.

Rośliny lubiące silne światło powinny być umieszczone w miejscach, gdzie będą one pozyskiwać bezpośrednie światło słoneczne, jest to niezbędne dla ich rozwoju.

Nasze rośliny preferujące średnie natężenie światła wymagają zrównoważonego przebiegu światła, co oznacza, że mogą wytrzymać wiele godzin w bezpośrednim świetle słonecznym.

Posiadamy bogatą kolekcję roślin wymagających tylko słabego oświetlenia, w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, które mogą wzbogacić każdą przestrzeń biurową

Dlaczego warto stosować żywe rośliny w pomieszczeniach firmowych?

Żywe rośliny nie tylko świetnie wyglądają, ale mają też wiele innych zalet. Rośliny mogą poprawić wydajność w miejscu pracy i zmniejszyć stres. Mogą one poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, zmniejszyć poziom kurzu i pomóc w regulacji temperatury.
 
Pamiętaj, że rośliny to nie tylko zieleń - mamy również oszałamiającą gamę kwitnących Orchidei, które rozjaśnią recepcję lub salę konferencyjną.
 
Oferujemy szereg różnych opcji usług, takich jak wynajem i konserwacja roślin biurowych. Aby umówić się na wizytę jednego z naszych konsultantów ds. projektowania, skontaktuj się z nami online.

Maksymalna skuteczność zapachu przy minimalnych kosztach dzięki w pełni programowalnemu systemowi dozowania Premium Scenting.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Możesz być również zainteresowany....

Dodanie roślin do biura natychmiast tworzy przyjazną atmosferę i pozytywne wrażenie na gościach i współpracownikach, a także łączy pracowników z naturą.

Nasza szeroka gama materiałów do donic oznacza, że znajdziesz dla siebie idealne produkty.

Sprawdź nasze projekty storczyków i zobacz, jak nasze kompozycje poprawiły wnętrza naszych klientów.

Następne kroki

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.