+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Rośliny w recepcji i przy wejściu

Wejścia i recepcje to jedne z najbardziej widocznych i ważnych miejsc dla każdej firmy. Bez względu na to, czy potrzebujesz roślin na drzwi wejściowe, czy do ekspozycji wewnętrznej, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Nasi projektanci mogą we współpracy z Tobą zaprojektować rośliny i ekspozycje kwiatowe, które pozwolą zrobić imponujące i eleganckie pierwsze wrażenie na wszystkich klientach - jak i pracownikach, których z pewnością one ucieszą.
 
Nasi eksperci doradzą właściwą kombinację roślin i pojemników dla danego środowiska, a nasi wyspecjalizowani technicy roślin będą dbać o rośliny, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie.
 
Nieważne, czy szukasz roślin do hotelu, wnętrz uniwersyteckich czy biurowych - robiliśmy już wszystko!

Korzyści z zastosowania roślin w recepcji i przy wejściu

Ekspozycje roślinne nie tylko wywierają wizualny wpływ na odwiedzających, ale także pomagają oczyścić powietrze - poprawiając środowisko również z korzyścią dla pracowników. Nasze instalacje natleniające doskonale podnoszą jakość powietrza poprzez pochłanianie zanieczyszczeń i dwutlenku węgla oraz uwalnianie tlenu.

Nasza szeroka gama materiałów do donic oznacza, że znajdziesz dla siebie idealne produkty.

Możesz być również zainteresowany....

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach jakie stosujemy do wewnętrznych aranżacji krajobrazu dla różnych rodzajów biznesów

Ambius oferuje wybór pięknych sztucznych roślin biurowych, które zawsze będą wyglądać świetnie.

Sprawdź nasze projekty storczyków i zobacz, jak nasze kompozycje poprawiły wnętrza naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

* Pole wymagane

Możesz być również zainteresowany....

Maksymalna skuteczność zapachu przy minimalnych kosztach dzięki w pełni programowalnemu systemowi dozowania Premium Scenting.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.