+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Donice Phoenix z recyklingu

Bądź zielony z pomocą naszej gamy eko produktów. 

W Ambius rozumiemy, że bycie zielonym w miejscu pracy nie musi oznaczać tylko roślin.

Nasze kontenery z recyklingu to seria donic, które zawierają ponad 80% wycofanego z użytku sprzętu biurowego. Donice wykonane są z tworzywa ABS, co sprawia, że mają szereg korzyści, m.in:

  • wysoka odporność na zarysowania, 
  • wysoka udarność 
  • niewielki ciężar
containers-recycle-process

Style i wykończenia

Nasze Donice z Recyclingu Phoenix występują w pięciu różnych kształtach z rolkami, wykładzinami i systemem nawadniania dostępnym dla konkretnych projektów. Wykończenia obejmują: wysoki połysk lub mat, z wieloma różnymi kolorami do wyboru.
 
Różnorodność pojemników sprawia, że nasi doradcy projektowi mogą dopasować donice z recyklingu do różnych wnętrz komercyjnych.

Inspiracja

Proszę zobaczyć, jak nasi eksperci potrafią wkomponować donice z recyklingu w każde otoczenie!

Opcje usług

Podobnie jak wszystkie nasze pojemniki, donice z recyclingu Phoenix są dostępne w opcji wypożyczenia i konserwacji lub tylko do zakupu.

Kolejne informacje

Bez względu na to, czy szukasz czegoś krzaczastego, czy strukturalnego, wielkości misy na biurko, czy wysokiego, aby użyć rośliny jako punktu centralnego, mamy dla Ciebie odpowiednią roślinę.

Badania wykazują, że subtelne, działające na zmysły aspekty Twojego biura, takie jak rośliny, mogą pomóc Ci przyciągnąć i zatrzymać najlepszych klientów i pracowników.

Nasza szeroka gama materiałów do donic oznacza, że znajdziesz dla siebie idealne produkty.