+48 22 266 03 66 Zadzwoń do nas Skontaktuj się z nami

Usługi zewnętrzne

Utrzymanie atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego firmy jest ważne w kontekście dobrego pierwszego wrażenia. Dobrze utrzymana zewnętrzna architektura krajobrazu pomaga przyciągnąć nowych klientów, jak również przekazać pozytywny wizerunek obecnym klientom i pracownikom. Ulepszanie wyglądu zewnętrznego budynku za pomocą komercyjnego kształtowania krajobrazu przez firmę Ambius oznacza, że otrzymujesz profesjonalną usługę od naszych wyszkolonych ogrodników.
 
Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie pielęgnacji ogrodu i sadzenia roślin na zewnątrz, aby poprawić wygląd budynku, który będzie witał gości i promował wizerunek firmy. Umowy na zamówienie umożliwiają nam świadczenie usług dokładnie takich, jakich oczekujesz, zarówno w zakresie projektowania i dostarczania nowych układów zewnętrznych, jak i konserwacji istniejących obszarów zewnętrznych.

Zainspiruj się i stwórz pierwsze wrażenie dzięki zewnętrznemu zagospodarowaniu terenu z Ambius

Nasze zewnętrzne ekspozycje ogrodowe mogą być wykonane tak, aby uzupełnić każdy styl architektoniczny. Choć uważamy, że korzyści płynące z architektury krajobrazu dla obiektów komercyjnych są oczywiste, zaskakujące jest to, jak wiele organizacji przegapia okazję do stworzenia pierwszego wrażenia dzięki efektownemu projektowi ogrodu:

  • Może to być kilka jasnych i wesołych skrzynek okiennych, - pięknie wypielęgnowane trawniki, - eleganckie i wyrafinowane nasadzenia przy wejściu do budynku, - a nawet designerski ogród na dachu lub dziedzińcu, z którego będą mogli korzystać współpracownicy i goście.

Dlatego bez względu na to, jak nietypowa jest Twoja przestrzeń zewnętrzna, możemy dostarczyć rośliny, które będą odpowiednie. Po dostarczeniu i zainstalowaniu ekspozycji roślinnych firma Ambius zajmie się również ich konserwacją.
 
Mamy wiele opcji umów na zagospodarowanie terenów zewnętrznych; zadzwoń do nas teraz pod numer + 48 22 266 03 66 lub skontaktuj się z nami online, a my zorganizujemy spotkanie z jednym z naszych ekspertów, aby omówić wymagania dotyczące terenów zewnętrznych.

Nasze usługi zewnętrzne zapewniają:

✔ Szeroką gamę roślin, w tym wiszące kosze, oraz usługi w zakresie utrzymania terenu, pozwalajace poprawić wygląd budynku, powitać gości i promować Twój wizerunek.
 
✔ Bogate doświadczenie w projektowaniu i pielęgnacji roślin wokół wszelkiego rodzaju budynków, od drzew laurowych na zewnątrz hotelu lub biura do dużych budynków i krajobrazu, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Lub nawet tam, gdzie wymagany jest subtelny znak kierujący do wejścia. Nasze zewnętrzne ekspozycje mogą być wykonane tak, aby uzupełnić każdy styl architektoniczny.

  • Wejścia do budynków
  • Siedziby firm
  • Ogrody pubów
  • Tereny hotelowe
  • Kompleksy centrów handlowych

Niezależnie od tego,czy jest to mały ogródek przy wejściu, czy duża otwarta przestrzeń, możemy pomóc powitać i zachęcić pracowników lub potencjalnych klientów do wejścia do środka.

Kolejne informacje

Skontaktuj się z lokalnym oddziałem i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów.

Dowiedz się o korzyściach płynących ze współpracy z Ambius.