Living Plants in interior space Banner

Żywe rośliny

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Żywe rośliny

Podobnie jak nasze pojemniki, tak i żywe rośliny występują w różnych kształtach i rozmiarach. Bez względu na to, czy szukasz czegoś krzaczastego, czy strukturalnego, wielkości misy na biurko, czy wysokiego, aby użyć rośliny jako punktu centralnego, mamy dla Ciebie odpowiednią roślinę.
 
Dzieląc naszą ofertę żywych roślin na te, które rozwijają się w warunkach słabego, średniego i silnego oświetlenia, ułatwiliśmy znalezienie typów roślin, które najlepiej pasują do Twojego środowiska pracy. Oznacza to nie tylko, że Ty i Twoi współpracownicy korzystacie z roślin natleniających, ale również doświadczacie wzrostu ogólnej wydajności.

Dlaczego warto stosować żywe rośliny w pomieszczeniach firmowych?

Żywe rośliny nie tylko świetnie wyglądają, ale mają też wiele innych zalet. Rośliny mogą poprawić wydajność w miejscu pracy i zmniejszyć stres. Mogą one poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach, zmniejszyć poziom kurzu i pomóc w regulacji temperatury.
 
Pamiętaj, że rośliny to nie tylko zieleń - mamy również oszałamiającą gamę kwitnących Orchidei, które rozjaśnią recepcję lub salę konferencyjną.
 
Oferujemy szereg różnych opcji usług, takich jak wynajem i konserwacja roślin biurowych. Aby umówić się na wizytę jednego z naszych konsultantów ds. projektowania, skontaktuj się z nami online.

Skontaktuj się z nami