Odour Remediation Banner

Kontrola zapachu i odświeżacze powietrza

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Kontrola zapachu i odświeżacze powietrza

Co zrobić, gdy Twoja firma jest narażona na nieprzyjemne zapachy, a zwykłe odświeżacze powietrza nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Nieprzyjemny zapach może oznaczać mniejszą liczbę klientów, którzy spędzają mniej czasu w Twojej przestrzeni, a tym samym generują mniejsze przychody. Odświeżacze powietrza do zastosowań komercyjnych firmy Ambius dzięki szerokiej gamie zapachów dają możliwość zrobienia doskonałego wrażenia.

odour control facts

Eliminacja zapachów dla firm

Niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić lepsze środowisko pracy pracownikom biurowym, hotelu lub kasyna z toaletami o dużym natężeniu ruchu w pobliżu miejsc publicznych, czy siłowni lub klubu fitness z problemem nieprzyjemnych zapachów w szatniach, Aromatyzowanie Premium może rozwiązać problem nieprzyjemnych zapachów.

Czym wyróżnia się nasz system?

Konwencjonalne odświeżacze powietrza w aerozolu wykorzystują ciężkie krople, które średnio pokrywają powierzchnię dziesięciu stóp kwadratowych przez okres do dziesięciu minut. Aromatyzowanie Premium firmy Ambius wykorzystuje cząsteczki o wielkości mikrona, które są tak lekkie, że unoszą się w powietrzu i równomiernie rozprzestrzeniają się po całej przestrzeni.
 
 Inne korzyści obejmują:

  • Brak dodatku rozpuszczalników 
  • Oszczędność, ponieważ system wymaga użycia mniejszej ilości płynu 
  • Możliwość pozostawania w powietrzu do czterech godzin 
  • Jednolite rozpraszanie, które równomiernie wypełnia pomieszczenie

Interesuje Cię Aromatyzowanie Premium?

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Aromatyzowanie Premium lub jak możemy pomóc w maskowaniu zapachów w Twoim miejscu pracy, zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 lub skontaktuj się z nami online.


Kolejne informacje

Skontaktuj się z nami