Ambius technician installing premium scenting unit on wall

Jak to działa?

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Jak to działa?

Zapach jest elastyczny i może być stosowany do perfumowania pomieszczeń o dowolnej wielkości, od małego pokoju po cały budynek. Nasza w pełni zarządzana przez nas usługa oznacza, że nie musisz się martwić, tylko czerpać korzyści z aromatyzowania przestrzeni wybranym przez siebie zapachem.
 
Przeprowadzimy pełne badanie terenu i zaproponujemy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Nie musisz posiadać żadnego sprzętu ani go konserwować - nasz w pełni przeszkolony zespół instaluje sprzęt, a następnie regularnie powraca, aby wymienić zapach.

Dlaczego Aromatyzowanie Premium wyróżnia się na tle innych rozwiązań?

W przeciwieństwie do większości komercyjnych odświeżaczy powietrza, Aromatyzowanie Premium zachowuje się jak para. Oznacza to, że cząsteczki po emisji nie opadają na podłogę, lecz pozostają w powietrzu nawet do czterech godzin. Ponieważ dyfuzja cząsteczek zapachowych jest kontrolowana, zapach w pomieszczeniu jest w 100% równomierny i nie pozostawia mokrych osadów na żadnych powierzchniach.

Premium Scenting Comparison

Składniki nie mają żadnych domieszek i sa produkowane zgodnie z najwyższymi standardami. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów, które w co najmniej 50% składają się z rozpuszczalników i propelentów zawierających potencjalnie szkodliwe lotne związki organiczne, urządzenia do Aromatyzowania Premium dozują czysty zapach bez potrzeby stosowania takich dodatków.

Zadzwoń do nas teraz pod numer lub skontaktuj się z nami online aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na wizytę jednego z naszych konsultantów ds. projektowania


Kolejne informacje

Skontaktuj się z nami