Interior Landscaping services for all types of businesses

Zielone aranżacje wnętrz

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Usługi związane z architekturą wnętrz

Wykorzystaj naturalne piękno, aby podnieść jakość otoczenia we wnętrzu swojej firmy, dodając rośliny biurowe do projektu miejsca pracy. Rośliny mogą zaoferować Twojej firmie korzyści, które wykraczają daleko poza zwykłą estetykę. Ludzie znajdują ukojenie w przestrzeniach obficie ozdobionych zielenią. Badania uniwersyteckie przeprowadzone zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie wykazały, że obecność roślin powoduje, że pracownicy rzadziej chodzą na zwolnienia lekarskie, odczuwają mniejszy stres i pozytywniej postrzegają swoją przestrzeń pracy. Przeczytaj więcej o korzyściach płynących z roślin.
 
Tchnij nowe życie w ponure sale konferencyjne, polepsz nastrój na recepcjach i rozjaśnij samotne boksy i biurka dzięki najlepszym roślinom biurowym. Od kaktusów po trzciny, rośliny mogą wzbogacić każdą przestrzeń w Twoim biurze, jednocześnie pobudzając Twoich klientów, klientów i gości do działania. Z pomocą firmy Ambius upiększysz wnętrze swojego budynku, poprawisz efektywność pracy i morale pracowników.

Skontaktuj się z nami

Rośliny biurowe: wynajem i projektowanie z wykorzystaniem roślin?

Firma Ambius posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu różnorodnych ekspozycji roślinnych. Dzięki zdobytej przez nas wiedzy Twoje duże projekty są bezpieczne w naszych rękach. Ściśle współpracując z architektami i projektantami wnętrz, będziemy zarządzać projektem, dostarczymy i rozmieścimy rośliny w Twoim biurze. Zapoznaj się z naszymi realizacjami, które ilustrują, w jaki sposób dostarczamy naszym klientom innowacyjne usługi i rozwiązania.
 
Nasze usługi w zakresie aranżacji roślin nie kończą się wraz z opuszczeniem budynku przez naszych pracowników. Instalacje niezależnie od tego, czy są duże, czy małe wymagają regularnej pielęgnacji. Nasza usługa wynajmu roślin biurowych obejmuje instalację oraz ich regularną pielęgnację. Dlatego nasi eksperci od ogrodnictwa zajmą się Twoimi roślinami: podleją, oczyszczą, przytną tak, aby rośliny w pomieszczeniach wyglądały zdrowo i bujnie.
 
Nie jesteś pewny, jakie rośliny wybrać do swojego miejsca pracy? Pobudźcie swoją wyobraźnię przeglądając nasz katalog roślin. Nasi konsultanci projektowi spotkają się z Tobą, zapoznają się z Twoją wizją i dostarczą projekt instalacji biurowej, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom.
Po wstępnej konsultacji przeprowadzimy badanie przestrzeni biurowej i poziomu oświetlenia, aby określić, które rośliny będą dobrze się rozwijać w Twoim środowisku. Po określeniu właściwych poziomów oświetlenia, nasi konsultanci projektowi pomogą wybrać najlepsze rośliny biurowe dla Twojej firmy.

Jakie usługi w zakresie projektowania roślinności oferujemy?

Od recepcji po atrium handlowe - ekspozycje roślinne Ambius pomagają stworzyć przyjazne otoczenie, które wywiera długotrwałe wrażenie na wszystkich gościach, odwiedzających i klientach.
 
Liście i zieleń zastosowane w ekspozycjach roślinnych i żywych ścianach mogą naprawdę rozjaśnić ciemne budynki i dodać odrobinę koloru do nijakich ścian, a także dostarczyć przechodniom nowych wrażeń zmysłowych. Niezależnie od lokalizacji, Ambius oferuje usługi projektowania instalacji wewnętrznych na terenie całego kraju. Aby dowiedzieć się więcej o swoim oddziale, odwiedź naszą stronę poświęconą oddziałom naszej firmy.