Ambius team member tending to artificial plant display

Sztuczne rośliny

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Sztuczne rośliny, drzewa i kwiaty

Żywe rośliny nie zawsze są odpowiednie dla każdego środowiska. Na przykład, rośliny biurowe w dużych budynkach bez wystarczającej ilości naturalnego światła nie zawsze wyglądają najlepiej. Ambius ma całą gamę pięknych sztucznych roślin, które zawsze będą wyglądać najlepiej, niezależnie od tego, jak słabe jest naturalne oświetlenie. Korzystając z najlepszych sztucznych roślin na rynku, będziesz zaskoczony tym, jak naprawdę wyglądają i działają.

Sztuczne rośliny

Korzystając z szerokiej gamy wspaniałych roślin doniczkowych, takich jak klony, palmy, drzewa laurowe i bambusy, możemy zaprojektować przestrzeń biurową i miejsce pracy tak, aby wyglądały bujnie, żywo i bardziej organicznie - ze świadomością, że te rośliny nie zwiędną i nie umrą. Te rośliny występują w różnych rozmiarach, aby dopasować się do wszystkich przestrzeni i oczywiście, są one ognioodporne. Główną zaletą sztucznych roślin jest spokój ducha, jaki daje świadomość, że rośliny nie stracą liści z powodu chorób. Ekspozycje sztucznych liści będą żyły wiecznie!
 
Jeśli nie jesteś pewny, czy sztuczne rośliny będą dobrze wyglądać w Twoim wnętrzu, nie martw się! Nasi projektanci pomogą zaprojektować idealną ekspozycję, która naprawdę doda koloru otoczeniu. Po uzgodnieniu najlepszego projektu, dostarczymy i zainstalujemy ekspozycję.

Dlaczego warto używać sztucznych roślin zamiast żywych?

  • Żywe rośliny nie zawsze są odpowiednie dla każdego środowiska. Rośliny nie będą się dobrze rozwijać i wyglądać najlepiej w pomieszczeniach pozbawionych wystarczającej ilości naturalnego światła.
  • Ambius oferuje różnorodne sztuczne rośliny, które są ognioodporne (IFR).
  • Wizyty serwisowe są rzadsze: tylko 4 razy w roku, ponieważ nie wymagają stałej konserwacji.
  • W przeciwieństwie do żywych roślin, rośliny sztuczne mogą być stosowane w każdej sytuacji oświetleniowej i są wręcz idealne do wykorzystania przy wejściach do budynków. Dzieje się tak dlatego, że są one odporne na nieprzyjemne warunki atmosferyczne, nie wymagają wody ani stałej konserwacji.
  • Nasze sztuczne rośliny są wyjątkowej jakości - trudno będzie je odróżnić.

Sztuczne drzewa

Czy widząc drzewko wewnątrz budynku, można rozpoznać, czy jest to replika czy "podróbka"? Jakość sztucznych drzewek przeszła długą drogę na przestrzeni lat. Firma Ambius może dostarczyć na terenie całej Wielkiej Brytanii drzewa na zamówienie, przypominające swoim wyglądem te z życia wzięte. Nasze drzewa wyglądają bardzo realistycznie i trzeba je naprawdę dotknąć, aby przekonać się, czy są rzeczywiście sztuczne, czy nie. Od gałęzi i liści po pień i łodygi, możemy dostosować projekt do Twoich potrzeb! Niezależnie od tego, czy chodzi o fikusa o wysokości 1 m, czy o 6-metrowe drzewo, dysponujemy odpowiednią jakością i doświadczeniem.

Sztuczne kwiaty

Szukasz alternatywy dla drogich, świeżych kwiatów? Czy chciałbyś mieć letnie kwiaty przez cały rok? Nie ma sprawy. Oferujemy bajeczne ekspozycje sztucznych kwiatów w różnych rozmiarach, wykonane z wykorzystaniem najlepszych sztucznych kwiatów na rynku. Nasze aranżacje Forever są oferowane na zasadzie wynajmu z okresowymi zmianami.
 
Nie tylko dlatego, że piękne i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe nie wymagają ciągłej konserwacji i wymiany, tak jak to się dzieje w przypadku prawdziwych kwiatów. Wystarczy regularne czyszczenie, aby kwiaty zawsze wyglądały jak najlepiej. A co najlepsze, nasi wykwalifikowani floryści zadbają o to, aby kwiaty w firmie wyglądały i były tak dobre jak prawdziwe.
 
Aby przekonać się, jak prawdziwe mogą być nasze sztuczne kwiaty, prosimy o kontakt z nami już dziś.

 

Skontaktuj się z nami

Galeria sztucznych roślin

Sztuczne rośliny dla przestrzeni komercyjnych

Kolejne informacje

Skontaktuj się z nami