Our Company History Banner

Historia firmy

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Historia firmy

Ambius jest stosunkowo nową marką. Nasza firma macierzysta - Rentokil Initial, ma ponad sto lat. Natomiast Ambius jest częścią organizacji od lat 70-tych.

Wiele firm, które obecnie tworzą Ambius, również istnieje od dłuższego czasu. Historia wielu naszych operacji sięga lat sześćdziesiątych lub nawet wcześniejszych: nasza belgijska firma wyewoluowała z rodzinnej szkółki, której historia sięga kilku pokoleń. Wiele osób, które pracowały w tych firmach, nadal pracuje dla Ambiusa, a ich łączne kilkusetletnie doświadczenie oznacza, że Ambius posiada największą koncentrację doświadczenia i wiedzy w całej branży.

Rentokil Initial to jedna z największych na świecie firm świadczących usługi biznesowe. Najbardziej znana z usług zwalczania szkodników i higieny łazienek, ale firma świadczy również usługi cateringowe, dostawy przesyłek, zarządzanie obiektami, usuwanie odpadów medycznych i usługi sprzątania pod różnymi markami. Ambius to najnowsza z marek.

Podczas gdy wiele innych usług oferowanych przez Rentokil Initial znajduje się „za kulisami” w większości budynków, nasza jest bardzo widoczna. W rzeczywistości naszym celem jest świadczenie usług, które stymulują wszystkie zmysły i które są natychmiast widoczne dla każdego w budynku lub w jego pobliżu.

Ambius działa w kilku krajach w Europie i Ameryce Północnej, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Malezji. Rentokil Initial ma również dwie inne firmy w Azji, które są oznaczone marką Ambius i które świadczą specjalistyczne usługi higieniczne.

Więcej informacji o Rentokil Initial można znaleźć na stronie www.rentokil-initial.pl