Bespoke Moss Walls Globe design

FAQ's

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Często zadawane pytania

Nowi klienci


 • Jakie produkty i usługi oferuje Ambius?

  Oprócz dostarczania i pielęgnacji roślin wewnętrznych, mamy również oddany i wykwalifikowany zespół zajmujący się aranżacjami zewnętrznymi. Ambius dostarcza nie tylko żywe rośliny, ale także choinki i ozdoby, rośliny sztuczne, florystyczne kompozycje ze świeżymi kwiatami, a także zapachy. Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów online, aby uzyskać inspirację.


 • Jesteśmy małą organizacją zainteresowaną roślinami doniczkowymi. Czy Ambius świadczy usługi tylko dla dużych firm?

  Zupełnie nie. Świadczymy usługo dla bardzo zróżnicowanych klientów, od małych biur po duże hotele i centra handlowe. Możemy zapewnić i utrzymać wszystko, od pojedynczej rośliny doniczkowej po ogromne palmy. Nasi konsultanci projektowi podpowiedzą, co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej przestrzeni.


 • Chciałbym spotkać się z zespołem Ambius, aby omówić zielone aranżacje. Z kim mam się skontaktować?

  Nie ma problemu. Zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z jednym z naszych członków zespołu. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy online.


 • Jestem zainteresowany sztucznymi kwiatami. Jaka jest cena i jak mogę je kupić?

  Zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z jednym z członków zespołu. Jeśli projekt, który widziałeś, znajduje się na stronie internetowej, przekażemy Ci informacje odnośnie ceny i czasu realizacji przez telefon. Jeśli szukasz czegoś skrojonego na miarę, omówimy Twoje wymagania i zaproponujemy różne rozwiązania.


 • Dlaczego nie ma podanych cen na stronie internetowej?

  Powód jest bardzo prosty. Nasze produkty i usługi są dostosowane do Twoich potrzeb. Cena zależy od wybranego pojemnika, koloru, wykończenia, rośliny, częstotliwości serwisowania. Nasi konsultanci projektowi będą z Tobą współpracować, aby upewnić się, że jesteś zadowolony zarówno z projektu, jak i kosztów.


 • Jaki rodzaj usługi dostarcza Ambius?

  Ambius to organizacja globalna, ale świadczymy usługi lokalnie. Oferujemy rozwiązania projektowe poprawiające środowisko pracy. Nasz zespół zadba również o to, aby Twoje miejsce pracy zawsze wyglądało estetycznie i było dostosowane do otoczenia i Twoich wymagań.

Obecni klienci


 • Mam pytanie odnośnie faktury, z kim powinienem się skontaktować?

  Zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66.


 • Złożyłem zamówienie i chcę wiedzieć, kiedy zostanie dostarczone.

  Twój opiekun skontaktuje się z Tobą bezpośrednio, aby potwierdzić datę dostawy i instalacji. Jeśli chcesz zmienić datę realizacji zamówienia, zadzwoń do nas pod numer +48 22 266 03 66.


 • Jak mogę się dowiedzieć, kiedy odbędzie się kolejna wizyta serwisowa?

  Zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66 i porozmawiaj z członkiem naszego zespołu.


Kolejne informacje

Skontaktuj się z nami