Use Varied Plants banner

Używaj różnych roślin

Aby uzyskać darmową wycenę zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Świadczenie naszych usług dla firm na całym świecie

Innowacyjne systemy połączone z wiedzą wiodącą w branży

Nagradzane projekty w różnych sektorach

Używaj różnych roślin

Stwórz atmosferę natury w pomieszczeniu

Natura jest przypadkowa. Jeśli spojrzysz na środowisko naturalne, zobaczysz roślinność na wszystkich etapach wzrostu, od sadzonek po wysokie drzewa. Kwiaty dzielą przestrzeń z krzewami oraz drzewem. Drzewa i krzewy często rosną w rozproszonych skupiskach i występuje mieszanka gatunków.

  • Rozproszenie i skupienie - Zamiast rozmieszczać rośliny w regularny, równy sposób, spróbuj grupować rośliny w małe skupiska i umieszczać je w nieregularnych odstępach. W miarę możliwości wykorzystaj podłogę, a także inne powierzchnie i upewnij się, że wszyscy mają widok na liście, nawet jeśli nie mają roślin tuż obok biurka.

  • Mieszaj - Podczas gdy dopasowane rośliny i doniczki regularnie rozmieszczone wokół biura mogą być uważane za stylowe, jest to tak naturalne jak plantacja drzew iglastych. Zamiast tego użyj mieszanki gatunków i odmian roślin. Połącz drzewa lub duże krzaczaste rośliny i mniejsze gatunki zielne. Połącz odważne liście z delikatniejszymi. Pomyśl o różnorodności dostępnych odcieni zieleni.

  • Angażuj! - Badania prowadzone przez Ambius wykazały, że zapewnienie pracownikom biurowym, co niektórzy mówią o projektowaniu ich przestrzeni roboczej, daje ogromne korzyści pod względem dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, prowadząc do poprawy produktywności. Organizacje mogą na tym skorzystać, włączając współpracowników do wyboru roślin.

Wydajność wzrosła o ponad 15%, absencja spada, satysfakcja z pracy wzrosła nawet o 9%. Dobre samopoczucie wzrasta o 40%.

Zmniejszenie stresu i ciśnienia krwi nawet o 25%.

Negatywne nastroje zredukowane nawet o 50%.


Kolejne informacje

Skontaktuj się z nami